Co bylo a je

30. května 2009 v 22:44 | Mája |  KOBRA 11
Kobra 11 je německý seriál vysílan už od roku 1996, ale jeho sledovanost neklesla, naopak, jeho sledovanost stále roste.
Dílem "Bomby na 92. kilometru" začalo vysílání na RTL, hráli v něm Johannes Brandrup (Frank Stolte) a Rainer Stecker (Ingo Fisher), Fisher však umírá a nastupuje do seriálu Erdogen Atalay (Semir Gerkhan) a po první sérii odchází i Johannes Brandrup a Semir dostává nového parťáka.
Stal se jím Mark Keller (André Fux), který ale na konci 3, řady umírá po zásahu harpunou.
V díle Pekelná jízda na dálnici A4 se poprvé objevil René Steinke (Tom Kranich), který se stal velmi oblíbeným. Po díle "Rozloučení" však odchází kvůli smrti své seriálové přítelkyně Eleny Krugerové po 3. sériích.
Nástupcem Reného Steinke je Christian Oliver (Jan Richter), který se se Semirem zprvu nesnáší, jejich vztah se ale vyvine skvěle, takže Jan a Semir spolu potom skcěle vychází.
Christian ale odchází po dvou sériích do Hollywodu.
Staro-novým parťákem se v epizodě "Návrat" stává opět René Steinke. Po dvou sériích ale René svoje účinkování ukončí a v pilotním filmu "Na život a na smrt" umírá a novým partnerem Semira se stává Gedeon Burkhard (Chris Ritter). Ten se však v Kobře taky moc dlouho neohřál a po dvou Sériích umírá v epizodě "Mezi nepřáteli".
V pilotním filmu "Na vlastní pěst" se Semirovým novým parťákem stává Tom Beck (Ben Jäger).
Tom je posledním parťákem Semira a doufám, že on už v Kobře 11 zůstane do konce...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama